Odpovědi kandidátů do Evropského Parlamentu

1. Klub angažovaných nestraníků

2. Strana nezávislosti České republiky

František Matějka
Karel Leškovský
Richard Hartmann
Karel Fiedler
Karel Zvára

3. CESTA ODPOVĚDNÉ SPOLEČNOSTI

Antonín Baudyš
Jan Dubanič
Jan Michael Kubín
Kateřina Vašáková
Vojtěch Drahoňovský

4. Národní socialisté

Ivan Šterzl nestraník
Sandra Šotová nestraník
Vladimír Pelc
Zdeňka Tošnerová Strana Práv Občanů Zemanovci
Jaroslav Král
Stanoslava Tůmová Strana Práv Občanů Zemanovci
Zbyněk Holub
Mária Kropáčková Strana Práv Občanů Zemanovci
Jiří Pondělníček
Zdeněk Jirásek Strana Práv Občanů Zemanovci
Petr Topinka
Josef Mastný Strana Práv Občanů Zemanovci
Stanislav Vondráček
Jaromír Schling Strana Práv Občanů Zemanovci
Jan Šinogl
Ljudmila Fomkina nestraník
Přemysl Votava
Ludvík Hynek nestraník
Marie Charousková Strana Práv Občanů Zemanovci
Václav Charousek Strana Práv Občanů Zemanovci
Jaroslav Dvořák

5. Občanská demokratická strana

Jan Zahradil
Evžen Tošenovský
Veronika Vrecionová
Ondřej Krutílek
Radka Trylčová
Eva Decroix
Josef Hynek
Marcel Kollmann
Tomáš Hanuš
Edvard Kožušník
Andrea Šilhánová
Štěpán Slovák
Tomáš Lázna
Vladimír Kajlik
Alexandr Vondra
Luděk Sefzig
Mansoor Maitah
Daniel Štěpánek
Alexander Bellu
Jindřich Vobořil
Pavel Hejtmánek
Simeon Karamazov
Veronika Luňáková
Anna Heaney
Václava Jandečková
Jiří Kozák
Martin Elis Kuchař
Michal Zácha

6. ANO, vytrollíme europarlament

7. Česká strana sociálně demokratická

Pavel Poc
Olga Sehnalová
Radek Hlaváček
Zuzana Brzobohatá
Pavel Kawulok
Daniela Vašátková
Jaroslav Veselý
Lucie Svobodová
Jakub Kulhánek
Daniela Smetanová
Roman Váňa
René Příhoda
Lukáš Kaucký
Jan Košák
Tomáš Binder
Milan Balahura
Radek Scherfer
Susan Saidamová
Tomáš Řepa
Martin Špánek
Gabriel Forman

8. Romská demokratická strana

Miroslav Tancoš
Štefan Gorol
Miroslav Rusenko
Ladislav Sivák

9. Komunistická strana Čech a Moravy

Kateřina Konečná
Andrej Bóna SDS – Strana demokratického socialismu
Arťom Korjagin
Roman Blaško KSČ – Komunistická strana Československá
Lukáš Pařízek
Dagmar Švendová
Zdeněk Štefek
Kateřina Ambrožová Srncová
Petr Pick bezpartijní
Lubomír Ledl SDS – Strana demokratického socialismu
Anna Vaculíková
Ivan Maštálka
Petr Bureš
Richard Pokorný
Pavla Švepeš Šlahúnková
Tereza Čechová Humpolcová
Jaromír Kohlíček
Zdeněk Ondráček
Jiří Hudeček SDS – Strana demokratického socialismu
Eva Badinková
Ludvík Šulda

10. Dělnická strana sociální spravedlnosti – Za národní suverenitu!

Tomáš Vandas
Jiří Štěpánek
Alena Poláčková
Tomáš Kozák
Ota Zaremba

11. Sdružení pro republiku – Republikánská strana Československa Miroslava Sládka

Miroslav Sládek
Zdeněk Krampera
Tomáš Franěk
Kamil Sedláček
Věra Vítovcová
Karel Fleischer
Miroslav Pindeš
Jiří Dubský
Michal Oliva
Martin Prát
Jaroslav Kopecký
Pavel Novák
Josef Karásek

12. ROZUMNÍ a Národní demokracie – STOP MIGRACI – NECHCEME EURO

Adam B. Bartoš
Petr Hannig
Pavel Opl
Jiří Somberg
Eugen Sigismund Freimann
Karin Szczyrbová
Miloslav Hudec
Vladimír Kotek
Petr Fišer
Jan Sedláček
Radek Dokoupil
Ivan Cícha
Zdeněk Močydlan
Vladimír Štádler
Václav Makalouš
Zdeněk Cekota
Vladimír Franta
Alexandr Gegalčij
Jindřich Kočí
Josef Hausmann
Vladimír Stejskal
Jan Kozák
Petr Seidel
Petr Schiller
Radek Žalud
Luděk Petráň
Robert Peovský
Silvia Weiszová

13. Volte Pravý Blok

14. NE-VOLIM.CZ

Josef Zahradník
Tereza Šmajsová
Petr Žampach

15. Pro Česko

Lukáš Doubek

16. Vědci pro Českou republiku

Ivan Holoubek
Viktor Kanický
Václav Dombek
Blahoslav Maršálek
Jana Hajšlová
Michal V. Marek
Vladimír Kočí
Radim Vácha
Zbyněk Prokop
Karel Ventura
Petr Babula
Jiřina Macháčková
Jiří Špaček
Marek Koutný
Jan Tříska
Pavel Janoš
Pavel Danihelka
Robert Skeřil
Michael Tupý
Jiří Bílek
Ivan Novotný

17. PATRIOTI PRO NEUTRALITU

Jiří Vítek Patrioti ČR
Dagmar Krylová nestraník
Vladimír Rybák nestraník
František Holý Patrioti ČR
Michal Klusáček ČSNS
Petr Duchek Patrioti ČR
Karel Janko ČSNS
Kristýna Hurťáková nestraník
Marie Paukejová nestraník
Michal Janovský Patrioti ČR
Miroslav Čermák nestraník
Michal Ševčík nestraník
Jan Neuman Patrioti ČR
Jiří Semmelbauer nestraník
Jaroslav Tregler nestraník
Martina Horňáková Patrioti ČR
Jiří Varga ČSNS
Karel Hajoš Patrioti ČR
Juraj Seman nestraník
Ivan Holkup nestraník
Libuše Benešová nestraník
Milan Bubal nestraník
Richard Tůma nestraník
Daniel Bobek Patrioti ČR
Antonín Krátký ČSNS
Zdeněk Najer nestraník
Josef Štěpánek nestraník
Petr Pospěch nestraník

18. JSI PRO? Jistota Solidarita Investice pro budoucnost

Petr Erin Kováč
Oldřich Duchoň
Lukáš Dvořák

19. PRO Zdraví a Sport

20. Moravská a Slezská pirátská strana

21. Moravské zemské hnutí

Vladan Ševčík
Jiří Kacelt
Lada Bastlová
Jiří Pelka
Ondřej Hýsek
Pavel Trčala
Dana Staňková

22. Česká Suverenita

David Rath nestraník
Stanislav Huml nestraník
Jana Volfová
Jan Rytíř
Vladimír Dryml
Iva Procházková
Karel Nedbálek
Miroslav Timura nestraník
Jana Borkovcová nestraník
Jana Štablová nestraník
Roman Bakala nestraník
Petr Hudlík nestraník
Roman Bureš
Pavel Havránek
Andréa Komárková nestraník
Bohumil Ferenc
Jiří Jiskra nestraník
Naděžda Malinová
Marek Vokšay
Josef Zýka
Marek Maceják nestraník
Pavel Vojík
Libor Skružný
Milan Roháč nestraník
Alena Čáslavská nestraník
Gabriela Hančlová
Radomil Bek nestraník
David Štěpán Blok proti islamizaci – Obrana domova

23. TVŮJ KANDIDÁT

24. HLAS

Pavel Telička
Petr Ježek
Aleš Novák
Michaela Tejmlová
Martin Převrátil
Mona Nechvátalová

25. Svobodní, Liberland a Radostné Česko – ODEJDEME BEZ PLACENÍ

Roman Kříž
David Pokorný

26. STAROSTOVÉ (STAN) s regionálními partnery a TOP 09

Jiří Pospíšil TOP 09
Stanislav Polčák STAN
Luděk Niedermayer TOP 09
Radim Sršeň STAN
Petr Štěpánek Zelení
Marek Ženíšek TOP 09
Gabriela Pecková TOP 09
Pavel Pavel Jihočeši 2012
Gabriela Pecková TOP 09
Pavel Pavel Jihočeši 2012
Pavlína Springerová Hradecký demokratický klub
Kateřina Bursíková Jacques LES
Vojtěch Vais TOP 09
Petr Kulhánek STAN
Kryštof Čižínský TOP 09
Karolína Žákovská Zelení
Jakub Hruška TOP 09
Josef Horinka STAN
Radovan Auer TOP 09
Michaela Opltová STAN
Roman Haken TOP 09Matouš Vencálek Zelení
Lukáš Otys TOP 09
Daniel Černý STAN
Tomáš Ignác Fénix TOP 09
Hana Vacková Zelení
Terezie Radoměřská TOP 09
Petr Kutílek Zelení
Radek Zapletal TOP 09
Alois Ullmann STAN

27. Česká pirátská strana

Marcel Kolaja
Markéta Gregorová
Mikuláš Peksa
Lukáš Blažej
Jana Koláříková
Ondřej Kolek
Nina Špitálníková
Eva Tichá
Lukáš Lev Červinka
Michal Gill
Jiří Hoskovec
David Wagner
Michal Šalamoun
Magdalena Daňková
Matej Šandor
Linda Matušková
Petr Jirman
Dan Leština
František Kopřiva
Hynek Melichar
Jiří Jansa
Jan Lička
Michael Polák
Ladislav Koubek
Pavel Tauer
Šimon Barczi
Miloš Vlach
Jiří Lehejček

28. Svoboda a přímá demokracie – Tomio Okamura (SPD)

Ivan David
Jan Hrnčíř
Jana Pupavová
Pavel Dopita
Kamil Běrský
Elvíra Hahnová
Robert Vašíček
Hynek Blaško
Jiří Novotný
John Vostenak
Ludvík Lukeš
Radek Henner
Ivana Schubert Dickfeld
Petr Paul
Josef Nos
Marie Pošarová
František Mitterwald
Vlastibor Čermák
Tomáš Doležal
Jaroslav Dvořák
Karel Schmeidler

29. ALIANCE NÁRODNÍCH SIL

Jiří Černohorský nestraník
Jaroslav Čejka nestraník
Jaroslav Drobný
Radoslav Štědroň Strana státu přímé demokracie – strana práce
Milena Míčová
Petr Kania
Miroslav Starý
Michal Ondrej
Monika Kijovská nestraník
Zdeněk Cincibus KSČM
Ivan Kratochvíl
Irena Marvanová
Vratislav Datel nestraník
Jana Hrušková nestraník
Jiří Franz
Marta Mona Suzama nestraník
Jakub Škodík
Helena Pavlovcová
Pavel Mužný nestraník
Břetislav Svoboda nestraník
Pavel Rejf KSČM
Eva Hůlková nestraník
Jan Brabec nestraník
Ilona Šedivá nestraník
Iva Valdmanová nestraník
Alice Vrabcová
Roman Poluda nestraník
Vladimíra Vítová

30. ANO 2011

Dita Charanzová
Martina Dlabajová
Martin Hlaváček
Radka Maxová
Ondřej Knotek
Ondřej Kovařík
Karel Filipčík
Daniel Struž
Kamila Bláhová
Milan Zavadil

31. Agrární demokratická strana

Pavel Šrámek
Petr Šrámek
Ivan Mittner

32. Moravané

33. PRVNÍ REPUBLIKA

Matouš Bulíř

34. Demokratická strana zelených – ZA PRÁVA ZVÍŘAT

35. BEZPEČNOST, ODPOVĚDNOST, SOLIDARITA

Jaroslav Bašta
Martin Mařák
Josef Prokeš nestraník
Michaela Šímová
Miroslav Chocholáček
Martina Šebestová nestraník
Rudolf Mládek nestraník
Petr Smorádek
Tomáš Maitner
Jan Kůrka
Věstislav Křenek
Jan Boleslavský
Jiří Osadník
Miroslav Břeň
Stanislav Bridzík
Aleš Pauly nestraník
Stanislav Kvasnička
Otokar Baroš
Ota Němec
Imrich Vetrák nestraník
Jan Dlouhý
Alena Strzelcová
Václav Vojtěch
Jiří Ptáček
Jiří Martínek
Petr Šindelář
Roman Šromota
Miroslav Schötta

36. Strana soukromníků České republiky a NEZÁVISLÍ

37. Evropa společně

Jaromír Štětina
Jan Povýšil nestraník
Petr Fischer nestraník
Jana Spekhorstová
Leoš Fučík nestraník
Jana Fašinová nestraník
Ondřej Zeman nestraník
Jan Chytil
Viera Křížová nestraník
Vladimír Skalla nestraník
Tereza Bártová nestraník
Michaela Šedová nestraník
Matyáš Hájek nestraník
Jana Dvořáková nestraník
Petra Antonová nestraník
Aleš Jaluška nestraník
Michal Bulant nestraník
Stanislava Šimková nestraník
Pavlina Hájková
Jakub Dostál nestraník
Tereza Bočanová nestraník
Martin Rýznar nestraník
Jiří Kučera nestraník
Ivana Mádrová nestraník
Milan Pískáček nestraník
Radek Novotný nestraník

38. KONZERVATIVNÍ ALTERNATIVA

39. Křesťanská a demokratická unie – Československá strana lidová

Pavel Svoboda
Tomáš Zdechovský
Michaela Šojdrová
Jaroslav Suchý
Ondřej Benešík
František Talíř
Lukáš Curylo
Nina Nováková Koruna Česká
Eduard Hulicius
Hayato Josef Okamura
Lukáš Pachta
Pavel Kopeček
Eva Šillerová
Petr Vysloužil
Josef Ulrich
Jiří Witzany SNK-EN
Jan Málek
Petr Krátký Koruna Česká
Markéta Filipová
Zdeňka Rybová Konzervativní strana
Miloš Pešek
Rudolf Havelka
Lukáš Vermach Sdružení pro místní správu
David Surý
Hana Bellová
Vojtěch Marek
Jan Borguĺa
Daniel Herman

40. Alternativa pro Českou republiku 2017

Klára Samková
Luděk Nezmar
Ivan Hrbek
Milan Vodička
Richard Novák
Lubomír Volný JEDNOTNÍ – Alternativa pro Patrioty
Miroslav Červenka
Zdeněk Pernica
Lenka Klímková
Vojtěch Merunka
Hynek Charous
Marian Bojko JEDNOTNÍ – Alternativa pro Patrioty
Tomáš Houška
Jiří Brančík
Irena Steinhauserová
David Nepimach
Marie Čapková
Pavel Havlíček
Jitka Tatíčková
Zuzana Moučková
František Petrík
Ludvík Kummer